Valentýnský dárkový poukaz - Párová masáž 60 min. s exk. olejem růže

Darujte sobě a svým milovaným dárkový poukaz na PÁROVOU MASÁŽ 60 MIN. S EXKLUZIVNÍM ESENCIÁLNÍM OLEJEM RŮŽE. Těšit se můžete na valentýnskou výzdobu a přípitek růžovým šampaňským.

Možnost 2 variant poukazu:

  • Tištěný (zaslání poštou či osobní vyzvednutí)
  • Elektronický dárkový poukaz (zaslání e-mailem)
Forma
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 099 Kč
Dostupnost: K dispozici K dispozici Zvolte variantu
Valentýnský dárkový poukaz - Párová masáž 60 min. s exk. olejem růže

Detailní popis produktu

Platnost a čerpání dárkového poukazu:

Platnost dárkového poukazu je 3 měsíců od data vystavení, pokud není stanoveno jinak. Tyto nabídky nelze kombinovat s jinou slevou, s jinou zvýhodněnou nabídkou pokud není domluveno jinak. Platnost dárkového poukazu nelze prodloužit.

Prosíme o rezervace vybraného termínu předem. Bez závazné rezervace na čerpání služeb, není možné dárkový poukaz využít. Při vstupu na recepci předložte prosím, platný dárkový poukaz. Kopie je neplatná a není možné ji akceptovat. V případě zrušení rezervace 24 hodin před dnem, kdy se má uskutečnit čerpání služeb, váš dárkový poukaz podléhá 100% stornu bez nároku na náhradu.

Stejně tak si dovolujeme upozornit, že v případě, že klient přijede čerpat služby a nebude mít dárkový poukaz s sebou, může po něm být požadována úhrada služby na místě.

V případě ztráty dárkového poukazu nás neprodleně kontaktujte. Stornujeme váš původní poukaz a vystavíme vám nový, aby nemohlo dojít ke zneužití původního dárkového poukazu.