O masérkách

V salonech LAYA - Spa Ritual jsme hrdí na naše masérky, které jsou držitelkami prestižních masérských licencí. Jejich dlouholetá praxe a odborné školení zajišťují, že každá masáž, kterou u nás zažijete, bude mistrovským dílem plným péče a zkušenosti.

Naše masérky nejsou jen odbornice v umění masáže, jsou také ženami s příběhem. Přijely do naší země za možností lepšího výdělku, který může podpořit nejen jejich vlastní život, ale často i celou rodinu v jejich domovské zemi. Tato hrdá a odhodlaná cesta za lepším zítřkem jim dodává zvláštní sílu a smysl pro péči, kterou do své práce vkládají. Pokud se budete cítit po masáži naprosto obnoveni a uvolněni, uděláte masérku opravdu šťastnou tím, že ji odměníte spropitným. Toto drobné gesto, známé také jako tip, je způsob, jak vyjádřit své uznání a poděkování za zážitek, který vám poskytla.

V našich salonech máte možnost si zvolit mezi našimi zkušenými masérkami, jsou nejen odbornicemi na masáže, ale také mají hluboký vztah k tradiční thajské a filipínské masážní technice a dalším dle nabízených služeb.

V salonech LAYA jsme hrdí na to, co naše masérky přinášejí do našeho prostoru – nejen odbornost a zkušenost, ale také příběhy odvahy a nadšení pro péči.

 

Přijďte a zažijte masážní rituál v rukou těchto talentovaných žen, které jsou tady pro vás.

3

Tip pro vás: V salonech LAYA je také možnost masáží pro dva!

5M3A9000