Procedury

Klasické masáže

Masáž nohou

Thajská masáž nohou navodí hluboké uvolnění a zlepší zdravotní stav. Provádí se stimulace reflexních, akupresurních bodů na nohou, protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou, uvolnění ztuhlosti od prstů až ke kolenům.

Výhody:

 • Omezuje rizika tvorby poruch krevního oběhu.
 • Odstraňuje únavu z dolních končetin.
 • Zbavuje pocitu těžkých nohou.
 • Ulevuje od křečových žil.

Cena:

 • 30 minut - 530 Kč
 • 60 minut - 850 Kč

Masáž zad, hlavy a šíje

Pokud preferujete, aby se masérka zaměřila na horní část těla, je tato masáž pro Vás jasnou volbou. Většinu času jsou hmaty mířeny právě na tuto lokaci a dochází tak k uvolnění v oblasti krční pátěře, mezilopatkových svalů. Skvělý vliv má také na odstranění migrény. Speciální masážní technika kombinující prvky thajské olejové masáže, akupresury a standardní švédské nebo sportovní masáže pouze na zádových partiích.

Cena: 

 • 60 minut - 890 Kč
 • 90 minut - 1190 Kč

Klasická thajská masáž

Při tradiční thajské masáži dochází k uvolnění svalů, šlach, kloubů celého těla. Při masáži není využit olej. Masérka provádí tlakovou masáž na suchou pokožku nebo přes ručník. Masérka při ni využívá své dlaně, lokty, kolena a nohy.

Cena:

 • 60 minut - 790 Kč
 • 90 minut - 1190 Kč
 • 120 minut - 1450 Kč

Thajská aroma olejová masáž

Masážní procedura určená ke kompletní svalové regeneraci, k uvolnění ztuhlého svalstva a blokací energetických dráh jednotlivých orgánů a částí těla. Využívá prvky tradiční thajské masáže a čínské medicíny s akupresurou a systémovou tlakovou masáží s protahujícími hmaty k odblokování energií v těle, k uvolnění svalů, kloubů, šlach a celé páteře, spolu s táhlými, rychlými a prohřívacími hmaty z prastaré ayurvédské terapie k rozproudění krevního oběhu a k prohřátí svalů. K této energizující masážní proceduře využíváme také sílu aromaterapie v masážních olejích.

Cena: 

 • 60 minut - 890 Kč
 • 90 minut - 1290 Kč
 • 120 minut - 1550 Kč

Relaxační masáž hlavy

Velmi příjemný  půlhodinový masážní prvek k jakékoliv jiné proceduře. Relaxační masáž hlavy uvolňuje celkové napětí, ztuhlou šíji, je výborná proti bolestem hlavy, napomáhá k lepší stimulaci krevního oběhu v pokožce hlavy a zlepšuje růst a kvalitu vlasů, redukuje stres a zkvalitňuje spánek.

Cena: 

 • 30 minut - 530 Kč

Těhotenská masáž

Masáž pro těhotné speciálně upravená a bezpečná v době těhotenství. Doporučujeme po ukončeném 3. měsíci, nejlépe během druhého trimestru. Masáž i lehátko jsou přizpůsobené k masáži ležící na boku a poté na zádech maminky, procedura pomáhá maminkám uvolnit svalové ztuhlosti v zádech, zlepšuje krevní oběh, redukuje otoky nohou a dodává maximální relaxaci a odpočinek. Používáme výživný přírodní masážní olej, který pokožku vyživuje a do hloubky hydratuje. Masáž zakončíme relaxační masáží hlavy.

Cena:

 • 60 minut - 890 Kč

 

Masáž s lávovými kameny HOT STONES

Připravili jsme pro Vás masáž s příjemnými a stimulačními účinky lávových kamenů. Používáme speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55° CTeplem a vibrací lávové kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy. Pozitivní působení mají kameny na nervový systém, uvolňují psychiku, dále na svalové a kloubní bolesti a slouží k regeneraci svalové tkáně.

Cena: 

 • 60 minut - 1190 Kč
 • 90 minut - 1650 Kč

 

Masáž bylinnými měšci

Thajská masáž bylinnými měšci je jednou z klasických technik. Je prováděná měšci naplněnými směsí bylin. Technika masáže umožňuje prostoupit bylinným esencím do krevního oběhu, a tím účinně pomoci tam, kde je potřeba. Tato regenerační a relaxační technika uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu. Masáž se provádí speciálními tahy s teplými vlhkými měšci, kde vyvážená směs bylin slouží jako rozpouštěč toxinů a proplachovač buněk. Kyseliny a jedy z kůže se také vylučují díky zásadité tepelné rostlinné šťávě a tím dochází k detoxikaci a uvolnění zbytků látkové výměny.

Cena: 

 • 60 minut - 1190 Kč
 • 90 minut - 1650 Kč

 

Masáž 4HANDS

4hands olejová masáž se provádí v přítomnosti dvou masérek, tedy čtyř rukou a obsahuje prvky klasické thajské masáže. Masážní procedura určená ke kompletní svalové regeneraci, k uvolnění ztuhlého svalstva a blokací energetických dráh jednotlivých orgánů a částí těla. Využívá prvky tradiční thajské masáže a čínské medicíny s akupresurou a systémovou tlakovou masáží s protahujícími hmaty k odblokování energií v těle, k uvolnění svalů, kloubů, šlach a celé páteře, spolu s táhlými, rychlými a prohřívacími hmaty z prastaré ayurvédské terapie k rozproudění krevního oběhu a k prohřátí svalů. K této energizující masážní proceduře využíváme také sílu aromaterapie v masážních olejích.

Cena: 

 • 60 minut - 1690 Kč
 • 90 minut - 2590 Kč
 • 120 minut - 3090 Kč

2 


Rituály 

(aktuálně dostupné pouze na pobočce v Jablonci n. N.)

Foot Awake

Rituál se skládá z několika kroků, jako první Vám připravíme lázeň pro nohy se solí Levandule a Máta. Následně Vám masérka provede jemný peeling chodidel s aroma Levandule a následně Vás čeká uvolňující masáž nohou se speciálním krémem kafr a mentol.

Cena:

 • 45 minut - 850 Kč

Tělový rituál Citrus Energy

V místnosti pro rituály Vám masérka aplikuje jemnou masáží jemný krémový peeling citronová tráva, následně se osprchujete a ulehnete na lehátko, kde Vám masérka aplikuje masážní olej citronová tráva, který se Vám po peelingu do pokožky krásně vsákne a vy si tak budete užívat dlouhou aromaterapii s masáží celého těla.

Cena:

 • 90 minut - 1590 Kč

Tělový rituál Spice Therapy

V místnosti pro rituály Vám masérka aplikuje jemnou masáží jemný krémový peeling jasmín, následně se osprchujete a ulehnete na lehátko, kde Vám masérka aplikuje masážní olej spice (hřebíček, bergamot, limetka, pepř), který se Vám po peelingu do pokožky krásně vsákne a vy si tak budete užívat dlouhou aromaterapii s masáží celého těla.

Cena:

 • 90 minut - 1590 Kč

Tělový rituál Sweet Mango

V místnosti pro rituály Vám masérka aplikuje jemnou masáží jemný krémový peeling mango, následně se osprchujete a ulehnete na lehátko, kde Vám masérka aplikuje masážní olej mango), který se Vám po peelingu do pokožky krásně vsákne a vy si tak budete užívat dlouhou aromaterapii s masáží celého těla.

Cena:

 • 90 minut - 1590 Kč 

Obličejová masáž Forever Young

Obličejové ošetření s příodní kosmetikou. Zaměřeno na antiage, vše s aroma granátového jablka. Masérka pleť očistí micelární vodou. Následuje 3 minutové hloubkové čištění krémem a pětiminutový jemný peeling. Největší viditelný omlazující efekt zaručí 30 minutová masáž obličeje s masážním krémem.

Cena: 

 • 45 minut - 890 Kč

 

Speciální masáže 

Bukální masáž

Zapomeňte na botox - vyzkoušejte přírodní cestu k omlazení. Představujeme revoluci v anti-aging péči - bukální masáž! Tato inovativní technika je šetrnou a účinnou alternativou k invazivním zákrokům, jako je botox. Pravidelná bukální masáž pomáhá vyhlazovat vrásky, zpevňovat kontury obličeje a celkově omlazovat pleť - to vše bez jehel a umělých látek! Bukální masáž je přesně to, co hledáte! Jemné, ale cílené hmaty stimulují svaly obličeje, podporují tvorbu kolagenu a elastinu a zlepšují krevní oběh i lymfatický systém. Výsledkem je viditelně pevnější, hladší a rozzářená pleť, která vám bude závidět každá žena! Při proceduře je aplikovaná maska, serum a peptidový krém.

Cena: 

 • 60 min: 1199 Kč

Viscelární masáž

Tato jedinečná technika se zaměřuje na hluboké vrstvy svalů a pojivových tkání, čímž pomáhá uvolnit napětí, zlepšit pohyblivost a zmírnit bolest. Naši zkušení maséři používají specializované hmaty a tlak, aby cíleně pracovali s fasciemi a podpořili celkovou regeneraci vašeho těla. Viscelární masáž je ideální volbou pro všechny, kteří trpí chronickým napětím, bolestmi zad nebo svalů, nebo prostě touží po hluboké relaxaci. Tato masáž pomáhá obnovit přirozené funkce těla, zlepšit krevní oběh a lymfatický systém a podpořit celkovou pohodu. 

Cena: 

 • 60 min: 1399 Kč 

 Exkluzivní obličejová masáž 24k zlatem

Exkluzivní ošetření obličeje přípravky s 24-karátovým zlatem.

Nejdříve Vám masérka odlíčí pleť čistícím krémem, provede jemný peeling a následně aplikuje 24k pláty zlata na obličej, které Vám budou 10 minut působit, mezitím Vám masérka namasíruje krk a šíji. Poté se pláty zlata rozmasírují hyaluronovým sérem s 24k zlatem během intenzivní 15 minutové masáže obličeje.
Výsledkem je rozzářená, extra hydratovaná a zpevněná pokožka.

Přípravky jsou dále obohaceny o vitamin C, E, kyselinu hyaluronovou, kolagen a Aloe Vera.

Cena: 

 • 60 min: 1399 Kč

1 


Kontraindikace

 

Pro správný účinek masáže bez následných zdravotních komplikací je důležité nás informovat o zdravotních potížích před masáží.

Nádorové onemocnění, vysoká osteoporóza, menstruace - nelze provést masáž.

Cukrovka, vysoký krevní tlak - potřebujeme upozornit předem.

Těhotenství - doporučováno během druhého trimestru. 

Při horečnatém, akutním zánětlivém a infekčním onemocnění a při podezření na ně na kůži postižené chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým, v místech čerstvého poranění a porušení celistvosti kůže, v místech křečových žil (varixů) a bércových vředů a u zánětů žil.

Každý zákazník je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní komplikace, jež vzniknou zákazníku v důsledku jím před výkonem služby neohlášených či zatajených zdravotních potíží, kterými tento zákazník trpí, či nerespektováním výše uvedených kontraindikací.

 

5M3A8922