Procedury

Klasické masáže

Masáž nohou

Thajská masáž nohou navodí hluboké uvolnění a zlepší zdravotní stav. Provádí se stimulace reflexních, akupresurních bodů na nohou, protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou, uvolnění ztuhlosti od prstů až ke kolenům.

Výhody:

 • Omezuje rizika tvorby poruch krevního oběhu.
 • Odstraňuje únavu z dolních končetin.
 • Zbavuje pocitu těžkých nohou.
 • Ulevuje od křečových žil.

Cena:

 • 30 minut - 530 Kč
 • 60 minut - 850 Kč

Masáž zad, hlavy a šíje

Pokud preferujete, aby se masérka zaměřila na horní část těla, je tato masáž pro Vás jasnou volbou. Většinu času jsou hmaty mířeny právě na tuto lokaci a dochází tak k uvolnění v oblasti krční pátěře, mezilopatkových svalů. Skvělý vliv má také na odstranění migrény. Speciální masážní technika kombinující prvky thajské olejové masáže, akupresury a standardní švédské nebo sportovní masáže pouze na zádových partiích.

Cena: 

 • 60 minut - 890 Kč
 • 90 minut - 1190 Kč

Klasická thajská masáž

Při tradiční thajské masáži dochází k uvolnění svalů, šlach, kloubů celého těla. Při masáži není využit olej. Masérka provádí tlakovou masáž na suchou pokožku nebo přes ručník. Masérka při ni využívá své dlaně, lokty, kolena a nohy.

Cena:

 • 60 minut - 790 Kč
 • 90 minut - 1190 Kč
 • 120 minut - 1450 Kč

Thajská aroma olejová masáž

Masážní procedura určená ke kompletní svalové regeneraci, k uvolnění ztuhlého svalstva a blokací energetických dráh jednotlivých orgánů a částí těla. Využívá prvky tradiční thajské masáže a čínské medicíny s akupresurou a systémovou tlakovou masáží s protahujícími hmaty k odblokování energií v těle, k uvolnění svalů, kloubů, šlach a celé páteře, spolu s táhlými, rychlými a prohřívacími hmaty z prastaré ayurvédské terapie k rozproudění krevního oběhu a k prohřátí svalů. K této energizující masážní proceduře využíváme také sílu aromaterapie v masážních olejích.

Cena: 

 • 60 minut - 890 Kč
 • 90 minut - 1290 Kč
 • 120 minut - 1550 Kč

Relaxační masáž hlavy

Velmi příjemný  půlhodinový masážní prvek k jakékoliv jiné proceduře. Relaxační masáž hlavy uvolňuje celkové napětí, ztuhlou šíji, je výborná proti bolestem hlavy, napomáhá k lepší stimulaci krevního oběhu v pokožce hlavy a zlepšuje růst a kvalitu vlasů, redukuje stres a zkvalitňuje spánek.

Cena: 

 • 30 minut - 530 Kč

Těhotenská masáž

Masáž pro těhotné speciálně upravená a bezpečná v době těhotenství. Doporučujeme po ukončeném 3. měsíci, nejlépe během druhého trimestru. Masáž i lehátko jsou přizpůsobené k masáži ležící na boku a poté na zádech maminky, procedura pomáhá maminkám uvolnit svalové ztuhlosti v zádech, zlepšuje krevní oběh, redukuje otoky nohou a dodává maximální relaxaci a odpočinek. Používáme výživný přírodní masážní olej, který pokožku vyživuje a do hloubky hydratuje. Masáž zakončíme relaxační masáží hlavy.

Cena:

 • 60 minut - 890 Kč

 

Masáž s lávovými kameny HOT STONES

Připravili jsme pro Vás masáž s příjemnými a stimulačními účinky lávových kamenů. Používáme speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55° CTeplem a vibrací lávové kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy. Pozitivní působení mají kameny na nervový systém, uvolňují psychiku, dále na svalové a kloubní bolesti a slouží k regeneraci svalové tkáně.

Cena: 

 • 60 minut - 1190 Kč
 • 90 minut - 1650 Kč

 

Masáž bylinnými měšci

Thajská masáž bylinnými měšci je jednou z klasických technik. Je prováděná měšci naplněnými směsí bylin. Technika masáže umožňuje prostoupit bylinným esencím do krevního oběhu, a tím účinně pomoci tam, kde je potřeba. Tato regenerační a relaxační technika uvolňuje napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhá zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu. Masáž se provádí speciálními tahy s teplými vlhkými měšci, kde vyvážená směs bylin slouží jako rozpouštěč toxinů a proplachovač buněk. Kyseliny a jedy z kůže se také vylučují díky zásadité tepelné rostlinné šťávě a tím dochází k detoxikaci a uvolnění zbytků látkové výměny.

Cena: 

 • 60 minut - 1190 Kč
 • 90 minut - 1650 Kč

 

Masáž 4HANDS

4hands olejová masáž se provádí v přítomnosti dvou masérek, tedy čtyř rukou a obsahuje prvky klasické thajské masáže. Masážní procedura určená ke kompletní svalové regeneraci, k uvolnění ztuhlého svalstva a blokací energetických dráh jednotlivých orgánů a částí těla. Využívá prvky tradiční thajské masáže a čínské medicíny s akupresurou a systémovou tlakovou masáží s protahujícími hmaty k odblokování energií v těle, k uvolnění svalů, kloubů, šlach a celé páteře, spolu s táhlými, rychlými a prohřívacími hmaty z prastaré ayurvédské terapie k rozproudění krevního oběhu a k prohřátí svalů. K této energizující masážní proceduře využíváme také sílu aromaterapie v masážních olejích.

Cena: 

 • 60 minut - 1690 Kč
 • 90 minut - 2590 Kč
 • 120 minut - 3090 Kč

2 


Rituály

Foot Awake

Rituál se skládá z několika kroků, jako první Vám připravíme lázeň pro nohy se solí Levandule a Máta. Následně Vám masérka provede jemný peeling chodidel s aroma Levandule a následně Vás čeká uvolňující masáž nohou se speciálním krémem kafr a mentol.

Cena:

 • 45 minut - 850 Kč

Tělový rituál Citrus Energy

V místnosti pro rituály Vám masérka aplikuje jemnou masáží jemný krémový peeling citronová tráva, následně se osprchujete a ulehnete na lehátko, kde Vám masérka aplikuje masážní olej citronová tráva, který se Vám po peelingu do pokožky krásně vsákne a vy si tak budete užívat dlouhou aromaterapii s masáží celého těla.

Cena:

 • 90 minut - 1590 Kč

Tělový rituál Spice Therapy

V místnosti pro rituály Vám masérka aplikuje jemnou masáží jemný krémový peeling jasmín, následně se osprchujete a ulehnete na lehátko, kde Vám masérka aplikuje masážní olej spice (hřebíček, bergamot, limetka, pepř), který se Vám po peelingu do pokožky krásně vsákne a vy si tak budete užívat dlouhou aromaterapii s masáží celého těla.

Cena:

 • 90 minut - 1590 Kč

Tělový rituál Sweet Mango

V místnosti pro rituály Vám masérka aplikuje jemnou masáží jemný krémový peeling mango, následně se osprchujete a ulehnete na lehátko, kde Vám masérka aplikuje masážní olej mango), který se Vám po peelingu do pokožky krásně vsákne a vy si tak budete užívat dlouhou aromaterapii s masáží celého těla.

Cena:

 • 90 minut - 1590 Kč 

Obličejová masáž Forever Young

Obličejové ošetření s příodní kosmetikou. Zaměřeno na antiage, vše s aroma granátového jablka. Masérka pleť očistí micelární vodou. Následuje 3 minutové hloubkové čištění krémem a pětiminutový jemný peeling. Největší viditelný omlazující efekt zaručí 30 minutová masáž obličeje s masážním krémem.

Cena: 

 • 45 minut - 890 Kč

1 


Kontraindikace

 

Pro správný účinek masáže bez následných zdravotních komplikací je důležité nás informovat o zdravotních potížích před masáží.

Nádorové onemocnění, vysoká osteoporóza, menstruace - nelze provést masáž.

Cukrovka, vysoký krevní tlak - potřebujeme upozornit předem.

Těhotenství - doporučováno během druhého trimestru. 

Při horečnatém, akutním zánětlivém a infekčním onemocnění a při podezření na ně na kůži postižené chorobným zánětem hnisavým nebo plísňovým, v místech čerstvého poranění a porušení celistvosti kůže, v místech křečových žil (varixů) a bércových vředů a u zánětů žil.

Každý zákazník je plně zodpovědný za svůj zdravotní stav. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní komplikace, jež vzniknou zákazníku v důsledku jím před výkonem služby neohlášených či zatajených zdravotních potíží, kterými tento zákazník trpí, či nerespektováním výše uvedených kontraindikací.

 

5M3A8922