O nás

Srdečně vítejte v salonech LAYA Spa Ritual – vašich výjimečných útočišť pro zážitkové masážní oázy! Naše jméno, "Laya", samo o sobě napovídá, že vstup do našich salonů je více než jen obyčejnou návštěvou – je to pravý rituál, který vám otevře bránu do světa nekonečného uvolnění a pohody.

Začíná to již na prahu našeho domova. Otevřeme dveře k vaší vlastní masérské pouti, kde každý okamžik je pečlivě promyšlený a každá z vašich smyslů je naladěna na harmonickou vlnu. Náš tým vás vřele uvítá a bude se věnovat jen vám. Vyberete si z naší palety přírodních olejů pro masáž, abyste mohli cítit každou kapičku relaxace pronikající do vaší pokožky. Než se ponoříte do nebeských rukou našich masérek, nabídne vám naše recepce osvěžující nápoj, který vám připomene, že se teď jedině a pouze jedná – o vás. Aby vaše ruce byly připraveny na přijetí toho nejlepšího, potřete si je horkým, vonným ručníkem. Uvítáme vás v relaxační recepci, kde vás obklopí jemná hudba a kde budete očekávat vstup do světa bezstarostného blaha.

Pro ty, kteří chtějí prožít masáž naplno, máme připravenou také sprchu. Aby však váš zážitek byl co nejkompletnější, doporučujeme dorazit o chvilku dříve – 15 až 20 minut, abyste měli čas se naladit na tu správnou vlnu uvolnění. A pak začíná samotný rituál masáže. Úder gongu zahajuje a uzavírá každou masážní seanci, propojující vás s léčivou silou zvuku. Naše masérky vám budou poskytovat masáže na míru, s využitím přírodních olejů z Thajska, které jste si sami vybrali. Tyto oleje jsou jakoby klíčem k vaší duši, harmonicky ladícími s vaším aktuálním stavem. Až se masáž dokončí, nebudete se cítit jen fyzicky regenerováni, ale také spojeni s vaším vnitřním já. Naše masérka vás zpět vrátí do přítomnosti jemným dotykem mlhy aromatické osvěžující vody na obličej. Celý zážitek vás opatří pocitem nové energie a celkového naplnění.

Naše nabídka masáží zahrnuje nejen klasické procedury, ale také rituální zážitky, které pohladí nejen vaše tělo, ale i vaši duši. A za tím vším stojí naše zkušené masérky. Masérky z Filipín, které svým mistrovstvím a mnohaletou praxí přinesou do vašeho zážitku z masáže nezapomenutelný rozměr. 

4

 

Jak to u nás vypadá?

V salonech LAYA nejde jen o masáž – jde o rituál, jde o vás.

Přijďte a prožijte to. Vaše tělo a duše si to zaslouží. 

 

Pobočka: Jablonec nad Nisou

2 

Věděli jste? V salonech LAYA je možnost masáží pro 2 osoby!

5M3A9500